Аналіз та відбір найбільш комерціалізованих промислових практик виробництва біоетилену, біопропілену, біополіетилену (Віо-РЕ), біополіпропілену (Віо-РР) на основі технології дегідратації біоетанолу з подовженими ланцюжками перероблення. В дослідженні приведені також дані щодо інших технологій отримання біоетилену та біополіолефінів на біологічній основі.

Приведені розвернуті та кумулятивні дані щодо компаній-розробників технологій, компаній-ліцензіарів технологій, компаній-виробників біоетилену, біопропілену, біополіетилену (Віо-РЕ), біополіпропілену (Віо-РР) та промислових площадок, на яких реалізовані (якщо реалізовані) пілотні, демонстраційні, промислові виробництва.

Оглядово надані дані щодо ситуації та тенденцій на світовому та українському ринку біоетанолу та біопластиків на його основі.

Основні критерії відбору науково-технічної та технологічної інформації для дослідження: репрезентативність, максимальне використання інформації з першоджерел, зокрема, доступних міжнародних баз досліджень, наукових статей, використання корпоративної інформації на основі офіційних звітів та ін.

повний опис

Категорії: Новини

ukУкраїнська